BEST PROEKO

Drukuj

Szanowny Panie Prezydencie,

W imieniu członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia zrzeszonego w koalicji POLSKA WOLNA OD GMO przesyłamy wspólnie wypracowany w Koalicji List do Pana Prezydenta dotyczący przyjętej przez Sejm RP Ustawy o nasiennictwie.

Z wielką nadzieją oczekujemy chwili, w której prawo jasno, transparentnie, bez pokrętnych obietnic ?PÓŹNIEJ ??stanowione będzie ku chwale i bezpieczeństwu naszej Ojczyzny Polski.

9 państw UE ?zbudowało most, aby przejść ponad rwącą i brudną rzeką, jaką okazało się GMO i przepisy dotyczące uwalniania GMO do środowiska naturalnego?. Na dzień dzisiejszy nam Polakom nie zezwala się ?wejść na ten most, lecz próbuje się nas utopić w GMO?

Polska ma opinie kraju wolnego od GMO i prawo winno dawać 100% gwarancję, że tak jest i będzie. Dlatego mamy nadzieję, że za przyczyną Pana Prezydenta niezwłocznie dołączymy do państw ,które już wprowadziły zakaz upraw GMO.

Z wyrazami szacunku

Anna Bednarek ? Beskidzkie Stowarzyszenie Produkcji Ekologicznej i Turystyki BEST PROEKO

Friday the 20th.
Copyright 2012

©

Używamy cookie, w celu usprawnienia naszej strony. Pliki cookie wykorzystywane dla celów podstawowych działania witryny zostały już ustawione. .

Akceptacja