Doda

Drukuj

Doda na swoim profilu FB - zaprasza na protest "Jutro o 12.30 zaczyna się kolejny manifest pod kolumna zygmunta,odbędzie sie przemarsz pod palac prezydencki.wszyscy bedziemy szli z pustymi ,dziecięcymi wózkami by walczyć o to aby w przyszłości gaworzyly w nich zdrowe,rozesmiane bobasy..nie skażone żywnością GMO;( o 14.30 mamy zapewniona rozmowę z przedstawicielem prezydenta w pałacu prezydenckim. Zapraszamy media, które rownież chcą zadać mu konkretne pytania!
Czytaj więcej

26 listopada Doda napisała:wyrok dla nas i kolejnych pokoleń.Moi rodzice dbali o mnie od dziecka,wpoili zdrowe nawyki,które chce przekazywać dalej!

Komentarz Dody z 24 listopada

Doda na swoim profilu na Facebook wyraźnie opowiedziała się przeciwko GMO Zastosujmy się do zasady "podaj dalej" i z zaangażowaniem przekażmy informacje najbliższym, osobom aktywnym, które chcą mieć realny wpływ na przyszłość swoją i swoich dzieci!!!!!!Zobacz więcej

Doda przeciw GMO w mediach:

Friday the 20th.
Copyright 2012

©

Używamy cookie, w celu usprawnienia naszej strony. Pliki cookie wykorzystywane dla celów podstawowych działania witryny zostały już ustawione. .

Akceptacja